Forum DZIAŁKOWIEC W  POLSCE . Strona Główna DZIAŁKOWIEC W POLSCE .
MIEJSCE SPOTKAŃ UŻYTKOWNIKÓW DZIAŁEK.PORADNIK DZIAŁKOWCA .
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana czasu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DZIAŁKOWIEC W POLSCE . Strona Główna -> DO ADMINA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
administrator
Administrator


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 7988
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 18:15    Temat postu: Zmiana czasu. Odpowiedz z cytatem

Przestawiamy zegary o 2 w nocy.
Przypominam że w profilu można skorygować czas .
_________________
Pozdrawiam -Maria
Przestrzegaj praw autorskich.
https://www.facebook.com/pages/Dzia%C5%82kowiec-w-Polsce-Forum/1374661736135118
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sob Mar 28, 2009 18:15    Temat postu:

Powrót do góry
Barbara1
Gwiazda
Gwiazda


Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 1077
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety śpimy godzinę krócej. Very Happy
_________________
Pozdrawiam

Śpieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Renia
Gwiazda
Gwiazda


Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 589
Skąd: obecnie woj. opolskie

PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rano wcześnie wstawać nie muszę(emerytom to dobrze), a po południu dłużej jest jasno na dworze. Lubię ten letni czas. Very Happy
_________________
Pozdrawiam cieplutko
""""""""""""""""""""""""""
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16688

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W profilu ustawiamy czas na (GMT +2:00 hourst) Kaliningrad, Płd. Afryka.
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16688

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam o przestawieniu czasu w profilu. Very Happy
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
halszka
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 1699
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestawiłam czas.Dziękuję Very Happy
_________________
Pozdrawiam Halinka
Moja działeczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16688

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestawiamy czas na forum. Very Happy (GMT +2:00 hourst) Kaliningrad, Płd. Afryka.
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16688

PostWysłany: Nie Mar 25, 2012 06:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W profilu ustawiamy czas na (GMT +2:00 hourst) Kaliningrad, Płd. Afryka.
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16688

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam o przestawieniu czasu w profilu. Very Happy
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodor44
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 1972
Skąd: Wielkopolaninem jestem

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to jest z przestawianiem czasu?
Na stronie głównej nie został przestawiony czas. Aktualnie jest godz 14:35, a na stronie głównej forum napisane 13:35
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Administrator


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 7988
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w swoim profilu przestawiłeś czas?
_________________
Pozdrawiam -Maria
Przestrzegaj praw autorskich.
https://www.facebook.com/pages/Dzia%C5%82kowiec-w-Polsce-Forum/1374661736135118
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16688

PostWysłany: Sob Mar 29, 2014 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z zimowego na letni. 30 marca nad ranem wskazówki zegarów przesuniemy z godz. 2.00 na 3.00, przez co będziemy spali godzinę krócej. Do czasu zimowego wrócimy 26 października.
W profilu ustawiamy czas na (GMT +2:00 hourst) Kaliningrad, Płd. Afryka.
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Administrator


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 7988
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mamy czas przesunięty.Ciężko będzie wstawać Very Happy
_________________
Pozdrawiam -Maria
Przestrzegaj praw autorskich.
https://www.facebook.com/pages/Dzia%C5%82kowiec-w-Polsce-Forum/1374661736135118
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16688

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z zimowego na letni.
W profilu ustawiamy czas na (GMT +2:00 hourst) Kaliningrad, Płd. Afryka.
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Administrator


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 7988
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jasne, Idea
_________________
Pozdrawiam -Maria
Przestrzegaj praw autorskich.
https://www.facebook.com/pages/Dzia%C5%82kowiec-w-Polsce-Forum/1374661736135118
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sob Mar 28, 2020 19:56    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DZIAŁKOWIEC W POLSCE . Strona Główna -> DO ADMINA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

DZIAŁKOWIEC W  POLSCE .  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group