Wysłany: Wto Mar 22, 2016 08:44 Temat postu: Dzbanecznik
Miałem raz dzbanecznika - rósł i w okresie letnim wypuszczał dzbanki ale na jesień usychały. Czytałem że należy go doświetlać kilka godzin dziennie żeby dzbanki nie obsychały.
Znacie jakomś odmianę dzbanecznika który bez dodatkowego doświetlania nie wstrzymywał rozwoju dzbanków w naszej szerokości geograficznej.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach