Forum DZIAŁKOWIEC W  POLSCE . Strona Główna DZIAŁKOWIEC W POLSCE .
MIEJSCE SPOTKAŃ UŻYTKOWNIKÓW DZIAŁEK.PORADNIK DZIAŁKOWCA .
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogrody wyodrębnione z PZD
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DZIAŁKOWIEC W POLSCE . Strona Główna -> OGRODY PO REFORMIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
June
Gwiazda
Gwiazda


Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 1124
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 09:27    Temat postu: Ogrody wyodrębnione z PZD Odpowiedz z cytatem

Piszcie tutaj o ogrodach, które wyzwoliły się z objęć opiekuńczych PZD

http://s-o-d.pl/2014/04/13/pierwszy-ogrod-kolo-poznania-wolny-od-pzd/

http://s-o-d.pl/tematy/secesja/
_________________


http://pl.forgeofempires.com/?invitor_id=375695&world_id=pl2&ref=player_invite_email
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 09:27    Temat postu:

Powrót do góry
Kazimierz
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1729
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stowarzyszenie i wiadomości przekazywane przez niego, do którego podałeś link, jest tyle wiarygodne dla mnie, ile strona PZD, np. dla Elizy czy Annykareniny. Ale temat, ogólnie ciekawy. Tym bardziej, że będzie można go skonfrontować po kilku latach z rzeczywistością.
_________________
Pozdrawiam, Kazimierz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annakarenina
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 3600
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazimierzu ja uwielbiam stronę PZD. Very Happy Czytając przez lata publikowane tam pierdoły nie jedno kwadratowe jajo zniosłam,oczywiście ze śmiechu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1729
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz, trzeba było wcześniej napisać, że jesteś kobietą z kwadratowymi jajami.
_________________
Pozdrawiam, Kazimierz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Administrator


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 7988
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazimierz napisał:
No widzisz, trzeba było wcześniej napisać, że jesteś kobietą z kwadratowymi jajami.
Kazimierzu, to miało być zabawne ?.
_________________
Pozdrawiam -Maria
Przestrzegaj praw autorskich.
https://www.facebook.com/pages/Dzia%C5%82kowiec-w-Polsce-Forum/1374661736135118
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Annakarenina
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 3600
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród działkowy UMCS w Lublinie. Wygraliśmy bitwę, dzisiaj na zebraniu secesyjnym 100% działkowców obecnych na zebraniu / wymagana liczba w I terminie/ głosowało za wyjściem z PZD.
I kolejni wolni od PZD Applause Applause Applause
Mario z dwojga złego lepiej znosić kwadratowe jaja ,jak posiadać kwadratową głowę Very Happy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1729
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat; "Kazimierzu, to miało być zabawne ?."
A czy zdaniem administratora to jest zabawne?; "Czytając przez lata publikowane tam pierdoły nie jedno kwadratowe jajo zniosłam,oczywiście ze śmiechu".
_________________
Pozdrawiam, Kazimierz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 1752
Skąd: Południe

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazimierz, Annakarenina wyraziła się w formie bezosobowej, Ty zaś kierujesz obelgę pod adresem konkretnej osoby- kobiety! Do tej pory uważałem Kazimierza za faceta z klasą - obecnie zaczynam wątpić...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ELIZA
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 2789
Skąd: warm-mazurskie

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy napisał:
Kazimierz, Annakarenina wyraziła się w formie bezosobowej, Ty zaś kierujesz obelgę pod adresem konkretnej osoby- kobiety! Do tej pory uważałem Kazimierza za faceta z klasą - obecnie zaczynam wątpić...?

Po ostatnim co dostałam ... ja już mam pewność a klasy są różne np "zerówka".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1729
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest właśnie przykładowe działanie, towarzystwa wzajemnej adoracji.
_________________
Pozdrawiam, Kazimierz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 1752
Skąd: Południe

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazimierz napisał:
To jest właśnie przykładowe działanie, towarzystwa wzajemnej adoracji.


...Do tej pory uważałem Kazimierza za faceta z klasą - obecnie zaczynam wątpić...? - o ten cytat Ci chodzi Kazimierzu? Sorry już nie będę Ci więcej kadził Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annakarenina
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 3600
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazimierz napisał:
To jest właśnie przykładowe działanie, towarzystwa wzajemnej adoracji.

A ja znam inne TWA i to bardziej liczne;towarzysze z PZD Take That Foo
Wracając do tematu;Stowarzyszenie Ogrodowe"Azalia" z Zabrza zarejestrowane

CENTRALNA INFORMACJA KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
KRAJOWY REJESTR SĄDOWY
Stan na dzień 08.05.2014 godz. 12:56:30
Numer KRS:
000050846
Good Job Good Job Good Job
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1729
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Sob Maj 10, 2014 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Chciałem podziękować TWA za zaliczenie mnie do najwyższej z klas, czyli klasy "O". Wink
_________________
Pozdrawiam, Kazimierz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa
Moderator
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1728
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Maj 15, 2014 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez takie zachowania ,odchodzą z forum wartościowi userzy,wstyd.
_________________
Ewa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annakarenina
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 3600
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.naklo24.pl/Spotkanie_dzialkowiczow,16718.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 28, 2014 21:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DZIAŁKOWIEC W POLSCE . Strona Główna -> OGRODY PO REFORMIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

DZIAŁKOWIEC W  POLSCE .  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group