Forum DZIAŁKOWIEC W  POLSCE . Strona Główna DZIAŁKOWIEC W POLSCE .
MIEJSCE SPOTKAŃ UŻYTKOWNIKÓW DZIAŁEK.PORADNIK DZIAŁKOWCA .
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Informacje,pytania,porady.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DZIAŁKOWIEC W POLSCE . Strona Główna -> DO ADMINA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16688

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę wysłać PW do jednego z forumowiczów.
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 06, 2018 09:24    Temat postu:

Powrót do góry
Teodor44
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 1972
Skąd: Wielkopolaninem jestem

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie drzewa i krzewy owocowe zamieściłem post który ukazał się bez treści /zawartości/ ,Kliknąłem na zmień i na dole w ramce ukazało się to co napisałem, Wysłałem ponownie i... dalej pusto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Administrator


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 7988
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy otwierałeś nowy temat?Bo wtedy trzeba napisał tytuł.
Inaczej będzie tak jak mówiłeś.
Jeśli to była odpowiedż na inny post to nie wiem o co chodzi.
_________________
Pozdrawiam -Maria
Przestrzegaj praw autorskich.
https://www.facebook.com/pages/Dzia%C5%82kowiec-w-Polsce-Forum/1374661736135118
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teodor44
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 1972
Skąd: Wielkopolaninem jestem

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

administrator napisał:
Czy otwierałeś nowy temat?Bo wtedy trzeba napisał tytuł.


Pisałem nowy kolejny post który po wysłania okazywał sie pusty. a że byłem uparty w ciągu godziny ponawiałem próby, Forum bardzo muliło a na moim kompie wyświetliło się że ta strona jest niezabezpieczona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Administrator


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 7988
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, rozumiem.Dobrze że w końcu zaskoczyło.
_________________
Pozdrawiam -Maria
Przestrzegaj praw autorskich.
https://www.facebook.com/pages/Dzia%C5%82kowiec-w-Polsce-Forum/1374661736135118
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16688

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy wchodzę na forum i w trakcje logowania wyświetla mi się komunikat. O co tu chodzi ADM.

By powiększyć zdjęcie trzeba kliknąć na nie dwa razy.
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
Administrator


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 7988
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest Fotosik?
To ich pytaj.
_________________
Pozdrawiam -Maria
Przestrzegaj praw autorskich.
https://www.facebook.com/pages/Dzia%C5%82kowiec-w-Polsce-Forum/1374661736135118
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pią Wrz 13, 2019 08:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DZIAŁKOWIEC W POLSCE . Strona Główna -> DO ADMINA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

DZIAŁKOWIEC W  POLSCE .  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group