Dołączył: 16 Sie 2012 Posty: 1972 Skąd: Wielkopolaninem jestem
Wysłany: Sro Sty 09, 2019 14:42 Temat postu:
Na stronie drzewa i krzewy owocowe zamieściłem post który ukazał się bez treści /zawartości/ ,Kliknąłem na zmień i na dole w ramce ukazało się to co napisałem, Wysłałem ponownie i... dalej pusto.
Dołączył: 16 Sie 2012 Posty: 1972 Skąd: Wielkopolaninem jestem
Wysłany: Sro Sty 09, 2019 19:06 Temat postu:
administrator napisał:
Czy otwierałeś nowy temat?Bo wtedy trzeba napisał tytuł.
Pisałem nowy kolejny post który po wysłania okazywał sie pusty. a że byłem uparty w ciągu godziny ponawiałem próby, Forum bardzo muliło a na moim kompie wyświetliło się że ta strona jest niezabezpieczona.
Gdy wchodzę na forum i w trakcje logowania wyświetla mi się komunikat. O co tu chodzi ADM.
By powiększyć zdjęcie trzeba kliknąć na nie dwa razy. _________________ działka Andre
Andrzej
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa) Idź do strony Poprzedni1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach