Forum DZIAŁKOWIEC W  POLSCE . Strona Główna DZIAŁKOWIEC W POLSCE .
MIEJSCE SPOTKAŃ UŻYTKOWNIKÓW DZIAŁEK.PORADNIK DZIAŁKOWCA .
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciemiernik- kwiat zimy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DZIAŁKOWIEC W POLSCE . Strona Główna -> ROŚLINY OZDOBNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol
Mała gwiazdka
Mała gwiazdka


Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 32
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sro Paź 02, 2013 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kolekcja ciemierników.


Ciemiernik zielonkawy.




Ciemiernik czerwonawy.




Ciemiernik cuchnący.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 02, 2013 18:03    Temat postu:

Powrót do góry
Kazik
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 4636
Skąd: centrum

PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spora kolekcja. Ja mam tylko ciemiernik biały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16688

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciemierniki kwitną. Very Happy

_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa
Moderator
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1728
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakwitły ciemierniki.Nie boją się zimna.
_________________
Ewa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16688

PostWysłany: Sob Sty 15, 2022 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciemierniki zaczynają kwitnąć.

_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sty 15, 2022 17:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DZIAŁKOWIEC W POLSCE . Strona Główna -> ROŚLINY OZDOBNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

DZIAŁKOWIEC W  POLSCE .  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group