Forum DZIAŁKOWIEC W  POLSCE . Strona Główna DZIAŁKOWIEC W POLSCE .
MIEJSCE SPOTKAŃ UŻYTKOWNIKÓW DZIAŁEK.PORADNIK DZIAŁKOWCA .
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Koty, psy na działkach.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 43, 44, 45  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DZIAŁKOWIEC W POLSCE . Strona Główna -> DZIAŁKI W ROD
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
desi
Gwiazda
Gwiazda


Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 778

PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ELIZA napisał:
tw48 napisał:
Tradycyjnie pomylenie z poplątaniem. Temat dotyczy kotów i psów na działkach, a uczone (raczej ufryzowane) głowy kojarzą dokarmianie z miłością do zwierząt albo jej brakiem, a wręcz nienawiścią. Jakie myślenie, takie wnioski, a przy tym jakie dobre samopoczucie...

Jerzy a tego nie widzisz? Wpis jest dla mnie obraźliwy bo wyraźnie sugeruje że w głowie nic nie mam tylko ufryzowany łeb (nawiasem mówiąc w ogóle nie chodzę do fryzjera) co jeszcze bardziej mnie poniża.

tw48 napisał:
Ale próżno pisać o kulturze bo jak mogą to właściwie odczytać i zrozumieć osoby, dla których jedynym celem są nieudolne i prymitywne próby obrażania innych osób. Czy przypadkiem taki autor podświadomie nie obraża własnej inteligencji???

W tym miejscu Jerzy niejaki tw48 mówi mi o braku kultury, że jestem prymitywna i pozbawiona inteligencji.
I ja mam to spokojnie znosić i nic nie odpowiadać? Skąd więc te zalecenia o wpisach?
Mnie to dynda ja na forum nie muszę być (choć wszystkowiedzący tw48 twierdzi że chcę zaistnieć) niby po co tego nie wiem, ale każdy sądzi wg siebie. Człowiek nie znosi moich wpisów, mojej satyry i cynizmu twierdząc że jestem prymityw. Sorry ale kultura powinna działać w obie strony. tw 48 pojawił się jak zrzut spadochronowy i ustawia wszystkich swoimi wpisami wybielając siebie pod niebiosa. Te wywody i robienie z innych niedorozwojów nie jest zabawne. Właściwie nie powinnam tu być bo i tak nie interesują was rozwiązania choćby samowoli budowlanych bo to co wpisze wg 48 jest , nie wiem zmyślone źle zinterpretowane wszak on jeden wie co to prawo i każdy ma go słuchać. Dokumenty podpisywane przez różne instytucje są wyśmiewane jakbym ja je sporządziła. No w końcu PZD ma rację, to jedyna organizacja która słusznie interpretuje prawo. Pozostaje więc pytanie po co tu jestem i czy mam się dawać obrażać bez szemrania...Odpowiedź brzmi NIE, nie pozwolę się obrażać jako człowiek i jako pracownik (tw48 szydził ze mnie że jestem podobno urzędnikiem). Czy ja się wyśmiewam z jego wiedzy prawnej? Jeszcze jedno czy każdy kto jest za legalizacja marihuany pali ją? Nie wiem czy tw48 to rozumie, bo każdą moja opinię przekłada na czyn. Przyszywa więc mi łamanie współżycia społecznego, nawet nie chce mi się szukać jakie inne bzdury zostały mi przypięte. Ja swoja opinię też mam szacunku do drugiej osoby nie da się wykrzyczeć paragrafami.Nigdy nikt mnie tak nie poniżał jak tw48 koniec i kropka. A ja jestem pouczana, że obrażam, no przepraszam coś tu nie gra, dziękuję ale "...ać" się nie dam.


wygląda że TW ma właśnie za zadanie pacyfikować wszelkie odmienne zdania niż PZD i dlatego jest tolerowany

Jerzy czy boisz się upomnieć TW a może nie możesz ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 07, 2016 13:56    Temat postu:

Powrót do góry
Jerzy
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 1752
Skąd: Południe

PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 06:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wszystkiemu winien Jerzy?!!! No i niech tak zostanie Smile2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
desi
Gwiazda
Gwiazda


Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 778

PostWysłany: Sro Sie 03, 2016 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.expressilustrowany.pl/aktualnosci/a/spor-o-dzialke-rozbudowana-altanke-i-dokarmianie-kotow,10464180/

Całe PZD sami trzymają koty a innych wyrzucają za to....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ELIZA
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 2789
Skąd: warm-mazurskie

PostWysłany: Sro Sie 03, 2016 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalny Sąd, sprawiedliwy i logiczny wyrok. Najlepsze jest to cytat "Podłożem sporu, który zakończył się pozbawieniem małżeństwa działki, był konflikt między dziłkowcami i zarządem. Doprowadził on do sytuacji, gdy prezes zarzucał Karzynie Krzanowskiej, że terroryzuje użytkowników innych ogrodów, bo spaceruje po alejkach z kotem na ręku, a za nią idą inne, dzikie koty..."
Czy normalny człowiek wnosi pozew do Sądu z takim uzasadnieniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16683

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

desi napisał:
Andre a siedliska kotow na Twoim ogrodzie zostały zlikwidowane?

A jak myślisz Question Bow
Czytaj http://wrzos.phorum.pl/viewtopic.php?t=1888&start=45
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
desi
Gwiazda
Gwiazda


Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 778

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że za pozwoleniem zarządu a nawet nakazem - koty na pewno będą likwidowane w ten czy inny sposób i oczywiście nikt z działkowców na waszym ogrodzie nie widzi w tym nic złego - wieje zgrozą,
a wy ( Ty i Ci którzy Cię nagradzali czyli sam wierchuszka PZD) się nieźle bawicie na dniu działkowca, oczywiście bez działkowców - tylko sama kadra działaczy PZD i macie w nosie koty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16683

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedne kotki i to z mojej winy. Why Me Doh Good Job
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annakarenina
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 3600
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bo spaceruje po alejkach z kotem na ręku, a za nią idą inne, dzikie koty...


Idiotyzm działaczy PZD nie ma granic. Bad Grin Bad Grin
Coraz więcej działkowców wygrywa sprawy w sądach o przywrócenie dzierżawy.
Zawiadamiam leśnych dziadków, że pzd przegrało kolejny proces z działkowcem. Sąd Okręgowy w Nowym Sączu przyznał działkowcowi prawo do działki na poprzednich warunkach, zasądził leśnej kamaryli koszty pomocy prawnej i koszty sądowe. Wyrok jest prawomocny.
Onego czasu tj. dokładnie dzisiaj(2.06.2016) w Sądzie Okręgowym w Świdnicy zapadł prawomocny wyrok w sprawie z powództwa pzd o eksmisję działkowca z działki.PZD musiał podpisać umowę dzierżawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tw48
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 1566
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andre napisał:
Biedne kotki i to z mojej winy. Why Me Doh Good Job

Andre - odpuść, bo jak ktoś ma nieuleczalną czkawkę (wciąż to samo) to nie wiadomo, czy jeszcze współczuć, czy już się śmiać.
Twoja działeczka oraz aktywność na forum są godne podziwu. Bye
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16683

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście TW48. Very Happy
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ELIZA
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 2789
Skąd: warm-mazurskie

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2016 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak czas odpuścić sobie bo nie ma z kim i o czym. Tak jakoś się porobiło od pewnego czasu, na szczęście to nie koniec świata a wręcz przeciwnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tw48
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 1566
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2016 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andre napisał:
desi napisał:
Andre a siedliska kotow na Twoim ogrodzie zostały zlikwidowane?

A jak myślisz Question Bow
Czytaj http://wrzos.phorum.pl/viewtopic.php?t=1888&start=45

Elizo - w temacie o kotach należy pisać o kotach i nie ma co odpuszczać.
Może nie zwróciałaś na to uwagi, ale cytowany wpis desi znalazł się pierwotnie w temacie "Źyczenia na wszelkie okazje", a konkretnie "Andre ma dzisiaj urodziny".
Andre zdobył wspaniałą nagrodę, a i jego aktywność na forum jest godna gratulacji.
A jak ktoś ma kota na punkcie kota to i na gratulacje go nie stać. I tyle i aż tyle tytułem wyjaśnienia.
Temat jest o kotach i warto do niego powrócić.
Właśnie w sobotę była ciekawa audycja w tv (Discovery live - policja dla zwierząt w Houston) o kotach dokarmianych w sezonie letnim i pozostawianych potem samym sobie. Najogólniej rzecz ujmując - ludzie kochają futrzaki i lubią się nimi bawić, ale zwierzęta nie po to żyją. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andre
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16683

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2016 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

desi napisał:
Andre a siedliska kotow na Twoim ogrodzie zostały zlikwidowane?

To pytanie Desi zadała w temacie http://wrzos.phorum.pl/viewtopic.php?t=375&start=1110 . Zastanawia się dlaczego i co miała na celu. Co to ma wspólnego z ... .
Masz rację TW 48.
U nas w okresie letnim opiekują się kotkami niektóre ich wielbicielki, dokarmiają je oduczając tym samym zdobywania pokarmu a w okresie zimowym przestają się opiekować nawet gdy kotki są bardzo młode i nie potrafią się same wyżywić. Takie kotki u nas najczęściej stają się pokarmem dla lisów. Spytałem się jednej pani dlaczego 3 kotki pozostawia na działce na zimę bez opieki. Odpowiedziała mi, że nie chce ich sierści i zaśmiecania mieszkania odchodami w okresie zimowym. Sad
_________________
działka Andre
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazik
MEGA GWIAZDA
MEGA GWIAZDA


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 4636
Skąd: centrum

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na alejkach u nas jest pełno odchodów psów. Ostatnio zwróciłem uwagę właścicielce której pies zrobił "potężną kupę" przed moją furtką by to posprzątała. Ta zrobiła mi awanturę jak śmiem jej zwracać uwagę i poszła dalej. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tw48
Super gwiazda
Super gwiazda


Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 1566
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać miłość do zwierząt nie zawsze idzie w parze z kulturą osobistą i nie tylko psy potrafią szczekać...
Kazik - nie przywłaszczaj cudzej własności i oficjalnie oddaj (wrzuć) tę zgubę na jej działkę. Przecież zwierzęta kochamy bez reszty. Laughing
A tak bardziej serio - powiadom o tym zarząd...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 27, 2016 08:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum DZIAŁKOWIEC W POLSCE . Strona Główna -> DZIAŁKI W ROD Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 43, 44, 45  Następny
Strona 33 z 45
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

DZIAŁKOWIEC W  POLSCE .  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group